KONST / Litografier / Färglitografi 13185085
nr 1318 5085
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 212/240. Motivet: 20x29cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 april 2020
kl 20:45:35
100 kr
200 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman